ECS-49-20-4
MFR.Part #
ECS-49-20-4
JLCPCB Part #
C5686394
Package
HC-49S
Description
-10℃~+70℃ 150Ω 20pF 4.9152MHz ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals