ECS-44-20-7S-TR
MFR.Part #
ECS-44-20-7S-TR
JLCPCB Part #
C2450351
Package
MA-406
Description
-10℃~+70℃ 150Ω 20pF 4.433618MHz ±30ppm ±50ppm MA-406 Crystals