ECS-41-20-1
MFR.Part #
ECS-41-20-1
JLCPCB Part #
C2636521
Package
HC-49U
Description
-10℃~+70℃ 100Ω 20pF 4.096MHz ±30ppm ±50ppm HC-49U Crystals