ECS-36-20-7S-TR
MFR.Part #
ECS-36-20-7S-TR
JLCPCB Part #
C2450043
Package
MA-406
Description
-10℃~+70℃ 20pF 250Ω 3.6864MHz ±30ppm ±50ppm MA-406 Crystals