ECS-36-20-4XDN
MFR.Part #
ECS-36-20-4XDN
JLCPCB Part #
C2636463
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 200Ω 20pF 3.6864MHz ±100ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS