ECS-294.9-18-7SX-TR
MFR.Part #
ECS-294.9-18-7SX-TR
JLCPCB Part #
C2450036
Package
MA-406
Description
-10℃~+70℃ 18pF 29.4912MHz 50Ω ±30ppm ±50ppm MA-406 Crystals ROHS