ECS-286.3-20-46X
MFR.Part #
ECS-286.3-20-46X
JLCPCB Part #
C2636206
Package
HC-46X
Description
-10℃~+70℃ 20pF 28.63636MHz 50Ω ±30ppm ±50ppm HC-46X Crystals ROHS