ECS-270-18-4X-F
MFR.Part #
ECS-270-18-4X-F
JLCPCB Part #
C2636149
Package
HC-49S
Description
-10℃~+70℃ 18pF 27MHz 30Ω ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS