ECS-250-20-1X-EM
MFR.Part #
ECS-250-20-1X-EM
JLCPCB Part #
C2636327
Package
HC-49U
Description
-20℃~+70℃ 20pF 20Ω 25MHz ±30ppm ±50ppm HC-49U Crystals ROHS