ECS-180-20-1
MFR.Part #
ECS-180-20-1
JLCPCB Part #
C2636332
Package
HC-49U
Description
-10℃~+70℃ 18MHz 20pF 20Ω ±30ppm ±50ppm HC-49U Crystals