ECS-143-20-19A-TR
MFR.Part #
ECS-143-20-19A-TR
JLCPCB Part #
C2450413
Package
SMD-4P,5x11mm
Description
-10℃~+70℃ 14.31818MHz 20pF 50Ω ±30ppm ±50ppm SMD-4P,5x11mm Crystals ROHS