ECS-110.5-20-4VX
Extended
Manufacturer
ECS
MFR.Part #
ECS-110.5-20-4VX
JLCPCB Part #
C2636481
Package
HC-49US
Description
-10℃~+70℃ 11.0592MHz 20pF 60Ω ±30ppm ±50ppm HC-49US Crystals ROHS