ECS-040-20-4X-DU
Extended
Manufacturer
ECS
MFR.Part #
ECS-040-20-4X-DU
JLCPCB Part #
C6547875
Package
HC-49US
Description
-55℃~+125℃ 150Ω 20pF 4MHz ±100ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS