WCLA2012V1-6R8-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
WCLA2012V1-6R8-R
JLCPCB Part #
C2649153
Package
0805
Description
110mΩ 6.8nH 600mA AEC-Q200 ±5% 0805 Power Inductors ROHS