WCLA1005V1-8R2-R
MFR.Part #
WCLA1005V1-8R2-R
JLCPCB Part #
C3224233
Package
0402
Description
100mΩ 680mA 8.2nH AEC-Q200 ±5% 0402 Power Inductors ROHS