WCLA1005V1-390-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
WCLA1005V1-390-R
JLCPCB Part #
C3222574
Package
0402
Description
200mA 39nH 750mΩ AEC-Q200 ±5% 0402 Power Inductors ROHS