WCL3225-2R7-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
WCL3225-2R7-R
JLCPCB Part #
C5830998
Package
1210
Description
2.7uH 420mA 700mΩ ±5% 1210 Power Inductors ROHS