WCL3225-181-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
WCL3225-181-R
JLCPCB Part #
C6326023
Package
1210
Description
14.5Ω 180uH 70mA ±5% 1210 Power Inductors ROHS