WCL3225-120-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
WCL3225-120-R
JLCPCB Part #
C7117103
Package
1210
Description
1.2Ω 12uH 265mA ±5% 1210 Power Inductors ROHS