WCL2520-3R3-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
WCL2520-3R3-R
JLCPCB Part #
C2454277
Package
1008
Description
1.5Ω 280mA 3.3uH ±5% 1008 Power Inductors ROHS