UP5S-150-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
UP5S-150-R
JLCPCB Part #
C5814402
Package
SMD,18.4x15mm
Description
15uH 3.6A 35mΩ 6.4A ±20% SMD,18.4x15mm Power Inductors ROHS