UP0.4SC-471-R
MFR.Part #
UP0.4SC-471-R
JLCPCB Part #
C2455717
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
1.8Ω 190mA 470uH ±20% SMD,6.6x4.5mm Power Inductors ROHS