UP0.4SC-221-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
UP0.4SC-221-R
JLCPCB Part #
C7372612
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
220mA 220uH 770mΩ ±20% SMD,6.6x4.5mm Power Inductors ROHS