TR2-S505H-V-1.6-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
TR2-S505H-V-1.6-R
JLCPCB Part #
C3165780
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.5kA 1.6A 400V 600V Ceramic Tube Fuse 插件 Disposable fuses ROHS