TR2/C515-500-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
TR2/C515-500-R
JLCPCB Part #
C3166556
Package
Plugin
Description
250V 35A 500mA Glass Tube Fuse Plugin Disposable fuses ROHS