STS321120U372
MFR.Part #
STS321120U372
JLCPCB Part #
C3714157
Package
SOD-323
Description
-55℃~+125℃ 1 12V 13V 1uA 28V 2kW 370pF 70A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS Unidirectional SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS