STS232360B151
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
STS232360B151
JLCPCB Part #
C2612980
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 15pF 1uA 2 350W 36V 40V 6A@8/20us 90V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS