STS232240U301
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
STS232240U301
JLCPCB Part #
C2612942
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 2 24V 26.7V 350W 55V 5A@8/20us ESD SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS