STS232150U451
MFR.Part #
STS232150U451
JLCPCB Part #
C3715568
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 10A@8/20us 15V 16.7V 1uA 2 350W 35V 45pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS