SS-5-3.15A-AP
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SS-5-3.15A-AP
JLCPCB Part #
C3163910
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 250V 3.15A 35A Plugin Disposable fuses ROHS