SR-5-315MA-BK
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SR-5-315MA-BK
JLCPCB Part #
C3157594
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 250V 315mA 35A 插件 Disposable fuses ROHS