SMFE64ALH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMFE64ALH
JLCPCB Part #
C3710705
Description
-55℃~+150℃ 103V 1uA 3.9A 400W 64V 71.1V TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS