SMFE18CALH
MFR.Part #
SMFE18CALH
JLCPCB Part #
C3709939
Description
-55℃~+150℃ 13.7A 18V 1uA 20V 29.2V 400W TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS