SMCJE85CAH
MFR.Part #
SMCJE85CAH
JLCPCB Part #
C3699621
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 11A 137V 1uA 85V 94.4V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS