SMBJE440A
MFR.Part #
SMBJE440A
JLCPCB Part #
C3704390
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 1uA 440V 492V 600W 713V 800mA TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS