SMBJE33A
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMBJE33A
JLCPCB Part #
C3715198
Package
SMB
Description
11.3A 1uA 33V 36.7V 53.3V 600W TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS