SMBJE300A
MFR.Part #
SMBJE300A
JLCPCB Part #
C3714290
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 1.3A 1uA 300V 335V 486V 600W TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS