SMAJE17CA
MFR.Part #
SMAJE17CA
JLCPCB Part #
C3705655
Description
-55℃~+150℃ 14.5A 17V 18.9V 1uA 27.6V 400W Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS