SMAJE100AH
MFR.Part #
SMAJE100AH
JLCPCB Part #
C3702887
Description
-55℃~+150℃ 100V 111V 162V 1uA 2.5A 400W TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS