SMAJE100A
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMAJE100A
JLCPCB Part #
C3710992
Package
SMA
Description
100V 111V 162V 1uA 2.5A 400W TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS