SM8T22AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SM8T22AH
JLCPCB Part #
C3704917
Package
DO-218AB(SMCJ)
Description
-55℃~+175℃ 225A 22V 24.4V 35.5V 5uA 8kW TVS Unidirectional DO-218AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS