SM8S20AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SM8S20AH
JLCPCB Part #
C3704090
Package
DO-218AB
Description
204A 20V 22.2V 32.4V 5uA 6.6kW TVS Unidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS