SM8S14CAH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SM8S14CAH
JLCPCB Part #
C3710187
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 14V 15.6V 23.2V 284A 5uA 6.6kW Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS