SDCL1V4030-470M-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SDCL1V4030-470M-R
JLCPCB Part #
C17609564
Package
SMD,4x4mm
Description
47uH 575mΩ 720mA 950mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS