SDCL1V4030-220M-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SDCL1V4030-220M-R
JLCPCB Part #
C17447650
Package
SMD,4x4mm
Description
1.55A 1A 22uH 305mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS