SDCL1V3015-330M-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SDCL1V3015-330M-R
JLCPCB Part #
C17430114
Package
SMD,3x3mm
Description
1Ω 33uH 400mA 480mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS