SDCL1V3015-150M-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SDCL1V3015-150M-R
JLCPCB Part #
C17239392
Package
SMD,3x3mm
Description
15uH 391mΩ 600mA 700mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS