SDCHA1V8040-470-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SDCHA1V8040-470-R
JLCPCB Part #
C17221881
Package
SMD,8x8mm
Description
135mΩ 2.2A 2A 47uH AEC-Q200 ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS