SDCH1V6045-821M-R
MFR.Part #
SDCH1V6045-821M-R
JLCPCB Part #
C17375431
Package
SMD,6x6mm
Description
250mA 5.98Ω 500mA 820uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS