SDCH1V5040-3R3M-R
MFR.Part #
SDCH1V5040-3R3M-R
JLCPCB Part #
C17349835
Package
SMD,5x5mm
Description
3.3uH 32mΩ 4.2A 4A ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS